Çarşamba, 15 Şubat 2012 08:53

DERNEK LOKALİMİZ

Sevgili ''Les Anciens'', Mezunlarımız,

Notre Dame de Sion Fransız Lisemiz bulunduğumuz çağın hızına uygun, birçok yenilik yaşarken, siz mezunlarımızın isteği üzerine açtığımız Lokalimizde okulumuzun sıcacık anılarını duvarlarındaki fotoğraflarında, mobilyalarında, “el yazısı”, eski sararmış mektup satırlarında, camlar arkasında saklanmış gri, yeşil, lacivert üniformalar arasında ve mezunlarımızın havada sessizce uçuşan sözcüklerinde bulacaksınız.

Nişantaşı’nda açtığımız Lokalimizin üçüncü senesinde; yılbaşı ağacı altında 40. yıl, 50. yıl, müzikli akşam yemekleri, pembe-mavi meleklerle süslenmiş salonumuzda hoşgeldin bebek partilerimiz, her yaşta doğum günleri, sınıf toplantıları, çok değerli yazarlarımızın imza günleri, “sözlü tarih”, ve ‘’sağlık‘’ konularında mezun doktor ve profesörlerimiz ile söyleşiler yapılmıştır. Lokalimizde örgü kurslarımız, dikiş ve süsleme, fotoğrafçılık, briç gibi seminerlerimiz gerçekleşmektedir.

Siz mezunlarımızı daha rahat ve mutlu kılabilmek için çeşitli menüler sunmaktayız. Bu menülerde şarabını yudumlarken italyan, fransız yemekleri, ayran içerken çeşitli leziz türk yemeklerini, çay saatinde pasta kurabiye, börek ve tatlılarımızı deneyebilrsiniz.

Gelecek mevsimde sizlere bir yenilik yapmayı düşündük ve bunu internet sitemizden müjdelemek istedik. Tüm saydığımız kurslarımızın yanı sıra psikoloji üzerine; ergen psikolojisi, aile arası bireysel iletişim gibi çeşitli konuları kapsayan konferanslar düzenlenecektir. Sizlerin de katılımıyla bu toplantıların çok daha renkli ve faydalı geçeceğine inanıyoruz.

Lokalimiz tüm kalbimizle sizlerin hizmetine açıktır.

Öneri ve arzularını bekliyoruz.

ADRES BİLGİSİ:
Rumeli Cad. Ogan Apt. No:16 D:6 Nişantaşı İstanbul
Telefon: +90 212 219 24 90 Fax: +90 212 219 24 90

DOĞUM GÜNLERİ